Türkiye'nin en farklı haber sitesi

Fethullah Gülen, cin padişahının peşinde!!!Cin peşindeki cemaat!!!

Kategori: EZBERBOZAN

Bediüzzaman Said-i Kürdi’nin en önemli takipçisi Türkiye’de ve ABD’deki (Pennsylvania merkezli) faaliyetleriyle bilinen Gülen Cemaatinin, cinlerle ilgili çok kapsamlı çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Cemaat üyeleri, son zamanlarda Said-i Kürdi’nin Mektubatı’nın 158’inci sayfasında “bazı velilerin cinlerle görüştüğü” şeklindeki sözlerinden yola çıkarak liderleri Fethullah Gülen’in de bu tür hikmete sahip olduğunun cemaat içinde ve dışında yoğun propagandasını yapıyor.

Fethullah Gülen’in de “Cinler, yaratılışları itibariyle şuur ve idrak sahibi varlıklar olarak, bitkilerden ve hayvanlardan ayrılırlar. İnsanlar gibi mükellefiyetleri bulunduğu için de mümin ve kafir cinler bulunabilir.” dediği biliniyor.

Fethullah Gülen’in ayrıca daha önce Abdülfettah Şahin müstear ismiyle yazdığı “İnancın Gölgesinde” adlı kitapta cinlerle ilgili şu tespitleri de bulunuyor:

“Müslümanların galip veya mağlup olmaları, cinler aleminde de aynı tesiri gösterir. Yani, Müslümanların galibiyeti cinni Müslümanların da galip; mağlubiyetleri cinni Müslümanların da mağlup olmaları demektir.

İşte tüm bunlardan yola çıkılarak, cemaat üyelerinin işi “Fethullah Gülen’in cinleri kontrol ettiğine” kadar götürdükleri haber veriliyor.

JÖNTÜRK’ün edindiği bilgilere göre, bazı cemaat üyeleri İslami kaynaklarda adı geçen Denaheş adlı cin padişahını maiyetiyle birlikte Gülen cemaatinin kontrolü altına almak için yoğun çaba harcıyor.

 

Denaheş’in gezginci bir cin padişahı olduğu ve yönettiği cinlerin hayal gösterme ve insanların aklını kolayca çelme gücüne sahip oldukları söyleniyor.

Evet bizden durumu aktarması.

Bu arada bir dönem AKP ile yakın dirsek temasındaki cemaatin, cinleri Erdoğan ve arkadaşlarının desteklenmesi veya kösteklenmesi için kullanıp kullanmadıkları bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayımlanmayacak ve paylaşılmayacaktır.

*

EZBERBOZAN kategorisindeki son yazılar

0 $0.00
Sayfa Başı